У спорті потрібна висока концентрація. Новий шолом Schuberth SR2 допоможе Вам бути більш сконцентрованим та розслабленим як на гоночній трасі, так і на звичайній дорозі. Удосконалений спойлер гарантує, що голову не бовтатиме від потоку вітру. Новий візор протестований у гонках Formula 1 та забезпечує видимість у будь-яких ситуаціях. У 2016 році всі гонщики " Red Bull MotoGP Rookies " їздили до Schuberth SR2.

Новий візор SR2 є 2D візором для гонок, як у Formula 1 (покращений для використання відривних плівок " tear off "). Новий великий екран запобігає запотіванню, що сприяє чіткому зображенню під час гонки. Візор відповідає оптичному класу 1 – найвищий рівень якості. У візора 2 виступи під пальці, що дозволяє відкривати/закривати візор лівою або правою рукою. Крім прозорого візора, доступні 5 кольорів: Light smoke , Dark smoke , Silver mirrored , Blue mirrored , Iridium mirrored .

Поліпшений спойлер гарантує, що голову не бовтатиме на вітрі - особливо на високих швидкостях. Інженери Schuberth багато годин тестували та допрацьовували SR2 в аеродинамічній трубі.

Шолом Шуберт відповідає стандартам тестування ECE R 22.05 та може бути використаний по всій Європі.

Мотошолом SR2 доступний у розмірах від XS до 2XL . Це відповідає колу голови від 52 до 63 сантиметрів.

Нові повітрозабірники чудово інтегровані в нову систему вентиляції SR2. Збільшена кількість свіжого повітря та відведення видихуваного покращує циркуляцію в шоломі.

Застібка D-ring проста, надійна та безпечна. Її конструкція призначена для використання в гонках. З D-замком дуже легко регулювати та фіксувати ремінець для підборіддя.


будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук