VISION VEST

VISION VEST

Миттєва видимість. Завдяки яскравому неоновому кольору та великим світловідбивним деталям, жилет підвищить Вашу видимість як вдень, так і вночі! Жилет може бути закріплений на куртці за дві вбудовані ..

NIGHT EYE

NIGHT EYE

Якщо куртка може бути роздвоєння особистості, то швидше за все вона виглядатиме так. Звичайний сірий колір вдень, неймовірно яскравий вночі: коли на матеріал потрапляє світло від фар автомобіля, то ві..

EN1150/EN471

EN1150/EN471

Безпека понад усе. EN 1150 – Стандарт видимості для непрофесійного використання. Кожен одяг має складатися з основних матеріалів (яскравого кольору, такого як жовтий) та ретро-відбиваючих елементів. О..

SIDE EYE

SIDE EYE

Збільшити видимість вночі! Світловідбивні елементи Macna роблять Вас більш помітними у темряві. Ці термічно скріплені вставки виглядають гладкими і не впливають на функціональність чи комфорт куртки. ..

SUMMER COMFORT SYSTEM

SUMMER COMFORT SYSTEM

Адаптація на погоду за секунду. Просто зніміть частину коміра і відкриється велика вставка із сітки, яка дозволить повітрю вільно проникати у Вашу куртку. Якщо погодні умови раптово змінюються, частин..

AIR VENTS

AIR VENTS

Необхідне охолодження. Запобігти перегріву, відкривши сітчасті панелі в спекотні літні дні. Коли вентиляція більше не потрібна, панелі можна швидко закрити навіть у рукавичках. ..

AIR SCOOP

AIR SCOOP

Як тільки вентиляційна блискавка відкрита, свіже повітря може проходити через мембрану. завдяки багатошаровій конструкції, при цьому водонепроникність залишається незмінною. ..

HEAT SHIELD

HEAT SHIELD

Термостійкість унизу. Цей термостійкий шар не дозволить Вашим штанам підгоріти, якщо Ви випадково торкнулися гарячого двигуна чи вихлопної труби. ..

SUPER FABRIC

SUPER FABRIC

Високоефективний текстиль із дуже високою стійкістю до стирання. Спеціальний друк надає тканині додаткової стійкості до стирання, переважає переваги шкіри. Оскільки вона не вбирає воду, тканина завжди..

R.I.S.C. PALM PROTECTION

R.I.S.C. PALM PROTECTION

Зовнішня частина жорсткої накладки працює як слайдер або розсіює удар. Накладка відмінно захищає кістку біля основи долоні та м'які тканини біля неї. ..

TPR PROTECTION

TPR PROTECTION

Ці товсті гумові накладки на кісточках дають додатковий захист. У той же час вони досить гнучкі, щоб бути зручними. ..

FINGER PROTECTION

FINGER PROTECTION

Виступаючий захист на пальцях дозволяє Вашій руці ковзати по асфальту, а не прати пальці об асфальт. Конструкція у вигляді "моста" дозволяє використовувати мінімум матеріалу та захищає додат..

FOAM KNUCKLE PROTECTION

FOAM KNUCKLE PROTECTION

Спеціальна піна, що використовується в іншому захисті РЄ, таких як захист коліна та ліктя, добре поглинає удар і на кисті. Форма суглоба та спеціальна конструкція під зовнішнім шаром, надають їй тонко..

KNEE SLIDER

KNEE SLIDER

Торкнися треку з цими поганими хлопцями! Розроблено спільно з нашими гонщиками в MotoGP і WSBK . Ідеальний баланс між довговічністю та відчуттям асфальту. ..

R.I.S.C. KNUCKLE PROTECTION

R.I.S.C. KNUCKLE PROTECTION

Міцна оболонка поширюватиме силу удару. Через повітряної подушки, удар, на пряму не торкнеться ваших суглобів і буде розсіяний по всьому периметру кулака. Твердий пластик також працює як слайдер та зм..

SHOULDER PROTECTION

SHOULDER PROTECTION

Зовнішні жорсткі захисні накладки розміщені на чутливій до ударів частини плеча. Вони додають значний ступінь безпеки, закривають плечовий шов, зменшують. тертя з асфальтом і розсіює силу удару під ча..

RAINTEX DL

RAINTEX DL

Легкий та сухий? Raintex DL стримуватиме воду. Не дасть намокнути не лише Вашій футболці, але й у Вашій куртці. Дихаючий водонепроникний шар ламінується безпосередньо на зовнішньому шарі, не залишаючи..

TWIN SHELL CONNECT

TWIN SHELL CONNECT

З ледь помітним зв'язком між водонепроникною оболонкою та шкіряною основою, Ви отримаєте ідеальну комбінацію. Краща водонепроникність завдяки ламінованій конструкції Raintex DL Direct і безпечний,..

COMFIX

COMFIX

Попередньо вигнута форма і досконале регулювання Comfix зроблять закриття простим і гнучким. Жодних подряпин від липучки або однопозиційних кнопок, просто притисніть застібку до слайдера і тягніть до ..

CLICK PULLER

CLICK PULLER

Велика ручка без фіксатора. Після застібки куртки повзунок блискавки може бути зафіксований в одному положенні, щоб він не бовтався. Не потрібний додатковий фіксатор, щоб тримати повзунок на місці. Ус..