Шолом Schuberth E1 Crossfire Orange .

Характеристики та функціональність flip-up шолома у поєднанні із зовнішнім виглядом та відчуттям adventure шолома.

Шолом відповідає стандартам тестування ECE R 22.05 та може бути використаний по всій Європі.

Мотошолом E1 доступний у розмірах від XS до 3XL . Це відповідає колу голови від 52 до 65 сантиметрів.

Система вентиляції забезпечує ще більше повітря для дихання.

Складна система повітряних каналів на внутрішній стороні шолома забезпечує зручний потік повітря. Обдув візора запобігає його запотіванню. Великий регульований повітрозабірник на підборідді забезпечує більше повітря, щоб легше дихати на складних ділянках.Всі візори Schuberth є склом оптичного класу 1. Вони гарантують неспотворене зображення і стійкі до подряпин. Аеродинамічні виступи у верху візора знижують рівень шуму. Механізм скла дозволяє швидко зняти візор без використання інструментів. Звичайно, E1 оснащений anti-fog лінзою .
Сонцезахисні окуляри вбудовані в E1 відразу. Їх можна легко опустити або підняти одним рухом руки за допомогою повзунка на шоломі. Тепер Ви можете реагувати блискавично на раптові сонячні відблиски.Підборіддя E1 може бути підняте вгору як єдине ціле разом із візором та козирком. Козирок може бути зафіксований у трьох різних положеннях. Візор можна використовувати незалежно від козирка.
Coolmax ® підкладка забезпечує гарний клімат усередині шолома та ефективно відводить вологу. Це постійно створює гарний клімат та охолодження для водія. Звичайно внутрішня підкладка Öko-Tex 100 легко знімається і миється.


Шуберт Е1 стійкий до вітру, без маятникового ефекту та трясіння. Так само у ньому дуже тихо. Це було перевірено багато разів у аеродинамічній трубі.

Купити шолом Schuberth в інтернет-магазині Мото Територія .

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук