Новий Schuberth C4 компактний та комфортний фліп-ап шолом із сучасним дизайном. C4 вражає стабільністю на високих швидкостях та комфортом у тривалих подорожах.

• Вбудована антена, навушники та мікрофон
• Підготовлено для встановлення нової гарнітури Schuberth SC1
• Дуже велика лінза anti-fog. Широкий кут огляду навіть під час спортивної їзди

Шолом Шуберт відповідає стандартам тестування ECE R 22.05 та може бути використаний по всій Європі.

Мотошолом C4 доступний у розмірах від XS до 3XL . Це відповідає колу голови від 52 до 65 сантиметрів.

Унікальний спосіб виробництва оболонки шолома дозволяє досягти маленької ваги з оптимальною стабільністю. Пряме оброблення волокна (DFP) є інноваційною розробкою компанії Schuberth. Безперервна нитка скловолокна розрізається роботом на шматки та вдується в прес-форму. Цей напівфабрикат випікають з додаванням точно певної кількості смоли під високим тиском, отримуючи виключно тверду оболонку.

ShinyTex ® внутрішня підкладка призначена для безпечної та зручної посадки. Швидкосохнуча, що миється та антибактеріальна тканина. Безшовна підкладка забезпечує максимальний комфорт. Хороша циркуляція повітря через багатоканальну вентиляцію забезпечує охолодження шолома. Звичайно внутрішня підкладка Öko-Tex 100 легко знімається і миється.

Складна багатоканальна система вентиляції всередині капсули забезпечує комфортний потік повітря. Повітрозабірники в області чола та підборіддя гарантують гарну вентиляцію голови.

Сонцезахисні окуляри вбудовані C4 відразу. Їх можна легко опустити або підняти одним рухом руки за допомогою повзунка на шоломі. Тепер Ви можете реагувати блискавично на раптові сонячні відблиски.

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук